Wat is jouw lekkerste standje dan?

Beschikbaarheid:

  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 15

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 16

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 17

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 18

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 19

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 20

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Speelseroxy06(35) schrijft:

Ik ben Roxy en ik zal je vertellen wat mijn favoriete standje is. Ik vind het heerlijk als ik voorovergebogen met een been omhoog sta en dan door een geile man genomen wordt.

Ik heb dan altijd het gevoel dat die harde lul dan dieper in mijn grotje komt en ik kom dan gegarandeerd gillend klaar.

Ik vind het extra lekker als mijn grotje volgespoten wordt met zaad en het er dan langzaam uit komt druipen... maar dan moet ik dus wel zonder condoom neuken

En helaas willen veel mannen dat niet. Hoe zit dat bij jou? Doe jij het wel eens zonder condoom?

Ennuh.... wat is jouw favoriete standje??? :)

Kus Roxy

Foto's van Speelseroxy06

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Speelseroxy06? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Speelseroxy06!

1 Reacties

  • gerard

    gerard

    7 jaar geleden

    Zullen we dat eens waarmaken lieverd

Laat een reactie achter

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Vera

Vera

Foto van Clazientje21

Clazientje21

Foto van NidaNida

NidaNida

Foto van Stefanie

Stefanie

Foto van Mokkeltje

Mokkeltje

Foto van Raluca1963

Raluca1963

Foto van Diannah_Blond

Diannah_Blond

Foto van Savannah

Savannah

Foto van GiuG

GiuG

Foto van Josje

Josje

Foto van Chantal

Chantal

Foto van Calor

Calor

Foto van Marlou

Marlou

Foto van MeiSummer

MeiSummer

Foto van Antoinettte

Antoinettte

Foto van Kim

Kim

Foto van Giota1998

Giota1998

Foto van Faustine

Faustine

Foto van Eline

Eline

Foto van AlsteX

AlsteX

Foto van Sharon_Seksssss

Sharon_Seksssss

Foto van Auto Babe

Auto Babe

Foto van Margrittt

Margrittt

Foto van IsabellaSol

IsabellaSol

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!