Ik hoop dat jij wel gaat reageren

Beschikbaarheid:

  • Ma 7

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 8

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 9

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 10

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 11

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 12

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Julia123(40) schrijft:

Nou dat valt nog niet mee voor een vrouw van mijn leeftijd. Ik dacht dat het wel makkelijker zou zijn maar ik heb toch echt de grootste moeite om hier en 'chatmaatje' te vinden.

De meeste mannen die ik aanschrijf reageren niet eens op mijn bericht en daarom heb ik voor jou iets leuks in petto als je reageert!!!

Dus, als je benieuwd bent naar wat ik in petto voor je heb dan MOET je me zo spoedig mogelijk een bericht sturen ;)...

XXX-JESSS

Foto's van Julia123

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Julia123? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Julia123!

5 Reacties

  • Faisal

    Faisal

    7 jaar geleden

    Hallo hoe gaat het?ik ben een man van 47 en kom uit de provincie Utrecht als je behoefte heb om even te praten of iets anders zou ik je stem graag willen horen liever wel tussen 07.00 tot 12.00 graag niet later of eerder seriuze reacties graag xxxjes uit Utrecht

  • Cor

    Cor

    7 jaar geleden

    Goedenacht Julia, aangenaam, ben Cor. Hoop dat je op oudere (lees: rijpe) mannen valt, veelal hebben ze meer ervaring en zijn veel geduldiger. Ben een keer zo oud dan jou maar door voor mij te kiezen wet je zeker dat je altijd aan je trekken komt. Naast regelmatige (h)eerlijke en pure seks wil ik graag veel andere leuke dingen met jou ondernemen. Liefs en kusjes van Cor. PS Bel je me snel?

  • Xport7

    Xport7

    7 jaar geleden

    Hey lekkerding zin om tekeer te gaan?
    Jongen 19 jaar
    Afspraakje maken mail of app me.
    Mail is *****

  • wimmie180650

    wimmie180650

    7 jaar geleden

    zullen we wat afspreken

  • wimmie180650

    wimmie180650

    7 jaar geleden

    met wim ik zie het wel ziten met je tussen de lakens

Laat een reactie achter

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Patty

Patty

Foto van Bibi2

Bibi2

Foto van Wandah

Wandah

Foto van SherryD

SherryD

Foto van AlanaCutiee

AlanaCutiee

Foto van Georgia2

Georgia2

Foto van MysticJuly

MysticJuly

Foto van EssieEnMessie

EssieEnMessie

Foto van JustNaughty

JustNaughty

Foto van RoseBed

RoseBed

Foto van Maddison

Maddison

Foto van Mandarijntje

Mandarijntje

Foto van GeileasH

GeileasH

Foto van EleganteEbru

EleganteEbru

Foto van Angela

Angela

Foto van Nobodycares

Nobodycares

Foto van Issie

Issie

Foto van Legacy

Legacy

Foto van Mandy

Mandy

Foto van AngelXX

AngelXX

Foto van Sassy Chick

Sassy Chick

Foto van Lene

Lene

Foto van MartineSensueel

MartineSensueel

Foto van Julieveld

Julieveld

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!