Seks komt niet voor in mijn relatie

Beschikbaarheid:

  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 30

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 1

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 2

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 3

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 4

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 5

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Spankanke(44) schrijft:

Ik ben normaal altijd iemand die omringd is met een grote vriendenkring, helaas door mijn werk en relatie is dat heel wat dunner geworden. Seks is in mijn relatie er al een tijdje niet.

Het wordt tijd dat ik weer terug mezelf word want mijn vriend waar ik een lat relatie mee heb die eist al mijn vrije tijd op en omdat ik altijd wel seks wil hebben weiger ik niets dat hij zegt of vraagt. Toeval is dat ik hem onlangs met iemand anders hand in hand zag lopen. Hij heeft mij niet gezien maar weet nu wel waarom ik zijn aandacht wil als hij me die wil schenken.

Foto's van Spankanke

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Spankanke? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Spankanke!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Let op: Dit is een gratis reactie. Spankanke krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Spankanke.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Trudy-Hunkert

Trudy-Hunkert

Foto van Sabrina

Sabrina

Foto van Sasha

Sasha

Foto van Kimwillatten

Kimwillatten

Foto van Wild

Wild

Foto van Leentje95

Leentje95

Foto van Sxyrileyy

sxyrileyy

Foto van NaughtyCarli

NaughtyCarli

Foto van Hannie

Hannie

Foto van Marg4rett

Marg4rett

Foto van Prosje

Prosje

Foto van Madissonneke

Madissonneke

Foto van WithWendela

WithWendela

Foto van Tatjana

Tatjana

Foto van Poesje

Poesje

Foto van Cowgirl

Cowgirl

Foto van Dami

Dami

Foto van Niki

Niki

Foto van Belmabel

Belmabel

Foto van GeileasH

GeileasH

Foto van Ellen

Ellen

Foto van ZonderGedoe4Mij

ZonderGedoe4Mij

Foto van BirgitH

BirgitH

Foto van Kathrin

Kathrin

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!