Ik wil ook graag mijn stoute kant leren kennen!

Beschikbaarheid:

  • Ma 15

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 16

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 17

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 19

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 20

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 21

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

GirlyThings(30) schrijft:

Is dat eigenlijk nog een woord dat gebruikt wordt? Snakken? Dat is toch dat je ergens een honger naar hebt of verlangen?

Ja dat heb ik niet van mezelf hoor. Ik moest het toch nog even dubbel controleren op het wereldwijdeweb.

En, vind jij het een vervanging voor verlangen? Ik vind het wat afgezaagd voor gebruik bij iets wat warme herinneringen kan geven, maar wat kan ik ook zo 1/2/3 niet benoemen.

Jeetje wat een vraag zeg voor een eerste poging naar contact haha! Nu jij oke, ik houd m´n mond wel even

Foto's van GirlyThings

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met GirlyThings? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met GirlyThings!

2 Reacties

  • Faisal

    Faisal

    7 jaar geleden

    Hallo hoe gaat het?ik ben een man van 47 en kom uit de provincie Utrecht als je behoefte heb om even te praten of iets anders zou ik je stem graag willen horen liever wel tussen 07.00 tot 12.00 graag niet later of eerder seriuze reacties graag xxxjes uit Utrecht

  • Ray

    Ray

    7 jaar geleden

    Hee snakken verlangen zin hebben ik wil je! Het klinkt allemaal weer anders maar komt op het zelfde neer! Als je wil en je snaakt nog zo mail me dan en dan appen we veder!
    ***** tot gauw!

Laat een reactie achter

Let op: Dit is een gratis reactie. GirlyThings krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met GirlyThings.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Matatr

Matatr

Foto van Annika

Annika

Foto van Slaafje

Slaafje

Foto van Mermaidx

mermaidx

Foto van FranceneD

FranceneD

Foto van Solo56

solo56

Foto van Nancy

Nancy

Foto van Juliageeftxxx

Juliageeftxxx

Foto van Adrienne

Adrienne

Foto van Cowgirl

Cowgirl

Foto van Gabi

Gabi

Foto van Friane

Friane

Foto van Groentje69

Groentje69

Foto van Dani

Dani

Foto van Gabriella

Gabriella

Foto van Lana

Lana

Foto van SUZI890

SUZI890

Foto van LoverL

LoverL

Foto van Mindme

Mindme

Foto van Femmie

Femmie

Foto van Juffertje

Juffertje

Foto van Ellenlustpap

ellenlustpap

Foto van Deesje24

Deesje24

Foto van Melanie

Melanie

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!