Hoe lang duurt seks met jou?

Beschikbaarheid:

  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 25

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 26

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 27

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 28

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 29

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 30

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

AgnesSTOUT(42) schrijft:

• 2-5 minuten
• 5-10 minuten
• 10-20 minuten
• 20-60 minuten
• meer dan een uur

= = = = = = = = = =

Mijn eigen man valt in de bovenste categorie. Veel geschreeuw en weinig prestaties. Hij kreeg het laatst voor mekaar om al binnen 60 seconden klaar te zijn, ik had m'n broek nog maar net uit of ik voelde hem horten en stoten, zuchten en daarna in slaap vallen.

Dat is fijn voor hem, maar ik ben dan dus nog lang niet voldaan en ik pak geregeld mijn trillend speelgoed en trek me terug in de badkamer om de klus af te maken.

Zijn alle vrouwen altijd helemaal tevreden als jij met ze klaar bent?

Foto's van AgnesSTOUT

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met AgnesSTOUT? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met AgnesSTOUT!

1 Reacties

  • Faisal

    Faisal

    7 jaar geleden

    Zo n slet als jou kan ik wel gebruiken wel smorgens ***** als je ook wilt bel me tussen 07.00 tot 12.00 middag niet eerder of later xxxjes uit Utrecht

Laat een reactie achter

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Curlydoll

Curlydoll

Foto van MatureMarlies

MatureMarlies

Foto van Anna

Anna

Foto van MiepMiep

MiepMiep

Foto van Marleen

Marleen

Foto van Ellen

Ellen

Foto van Mirjam

Mirjam

Foto van Rosaliestar

Rosaliestar

Foto van Andy

Andy

Foto van Geile Jennie

Geile Jennie

Foto van Tina

Tina

Foto van Snowwhite

Snowwhite

Foto van Linda

Linda

Foto van IrinaPassie

IrinaPassie

Foto van Saskia_Raw

Saskia_Raw

Foto van M4rch4

M4rch4

Foto van HeteJasmine

HeteJasmine

Foto van SilverBug

SilverBug

Foto van Deedee

Deedee

Foto van Sexylucc85

sexylucc85

Foto van Ella

Ella

Foto van Cassie

Cassie

Foto van Indica

Indica

Foto van HeteBabet

HeteBabet

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!