I have decided to be single

Beschikbaarheid:

  • Ma 22

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 23

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 24

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 25

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 26

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 28

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Gevoeligedaisy(24) schrijft:

Door dat ik in mijn jeugd toch wel aardig wat dingen heb mee gemaakt. Heb ik besloten om single te zijn en dat kan nog wel even duren.

heb geen gemakkelijke jeugd gehad en ook mijn jong volwassen leven gaat niet van een leie dakje. Heb al een paar vriendjes verspild en aan een relatie begin ik niet meer. Mannen mogen je bedriegen maar als je nog maar met iemand praat, dan ben je al een hoer. Ik hou niet van zulke negatieve, jaloerse mannen. Uit wel hout ben jij gesneden?

Foto's van Gevoeligedaisy

Wil je sex met Gevoeligedaisy? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Gevoeligedaisy!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Let op: Dit is een gratis reactie. Gevoeligedaisy krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Gevoeligedaisy.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van FreFrida

FreFrida

Foto van AriaVixen

AriaVixen

Foto van Jeanneke2

Jeanneke2

Foto van NaughtyYsabel

NaughtyYsabel

Foto van Alice

Alice

Foto van XoNorahxo

xoNorahxo

Foto van ZeeVrouw

ZeeVrouw

Foto van SaraNeukgodin

SaraNeukgodin

Foto van Kaishia

Kaishia

Foto van ClaireDa

ClaireDa

Foto van Corinde

Corinde

Foto van Vera

Vera

Foto van Em_melyne

Em_melyne

Foto van Alida1963

Alida1963

Foto van Beany

Beany

Foto van Jana

Jana

Foto van Subbie

Subbie

Foto van Mrsredlips

Mrsredlips

Foto van Sparre

Sparre

Foto van Badbunny

Badbunny

Foto van XWineloverX

XWineloverX

Foto van Quinn

Quinn

Foto van IkMerian

IkMerian

Foto van Lietje

Lietje

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!