Ik ben helemaal niet blij met mijn man

Beschikbaarheid:

  • Ma 26

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 27

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 28

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 29

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 31

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 1

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Astridsborsten(46) schrijft:

Ik heb altijd de wens gehad om aan huisje tuintje boompje beestje kindje te hebben. Maar dat is toch niet meer zo alles tot en met het kindje wel, maar getrouwd zijn is toch iets dat ik nooit meer zou doen. Ik heb totaal niets meer aan mijn man sinds dat we kinderen hebben.

Mijn kinderwens is uitgekomen maar is niet wat ik ervan verwacht had . Ik ben helemaal niet gelukkig met mijn man want er is geen seks meer en sinds we kinderen hebben is hij ook helemaal een ander mens geworden. Ze zeggen dat wel eens hé, eens er kinderen zijn dat je kan veranderen?

Foto's van Astridsborsten

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Astridsborsten? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Astridsborsten!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Spelende_YD

● Spelende_YD

Foto van StoeipoesReeva

● StoeipoesReeva

Foto van EstherFairydust

● EstherFairydust

Foto van ParkMokkel

● ParkMokkel

Foto van Lisje

● Lisje

Foto van Julia

● Julia

Foto van Rachael1961

● Rachael1961

Foto van Veerle

● Veerle

Foto van Wille-mijn

● Wille-mijn

Foto van Nadia

● Nadia

Foto van Elena_Extravert

● Elena_Extravert

Foto van Sportjess

● sportjess

Foto van Marla

● Marla

Foto van Anja

● Anja

Foto van Alstex

● Alstex

Foto van Kimberly

● Kimberly

Foto van JufBette

● JufBette

Foto van Rosaliestar

● Rosaliestar

Foto van Jessica987

● Jessica987

Foto van Marly19

● Marly19

Foto van Larissa

● Larissa

Foto van Irina

● Irina

Foto van Haagje

● Haagje

Foto van Blonde-meid

● Blonde-meid

Dit weekend

Maak dan nu een account!