Niet te serieus doen, maar wel een beetje

Beschikbaarheid:

  • Ma 24

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 26

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 27

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 28

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 29

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 30

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Bea(29) schrijft:

Ik ben niet op zoek naar iets serieus, maar het zou toch wel prettig zijn als er iets serieuzer gedaan zou worden.
Ik bedoel, waarom denken mannen dat ik meteen met ze het bed in duik? Zonder te weten wie jij bent. Ik ben een vrouw, dan kan ik ook zo de deur uit lopen en iemand naar binnen sleuren. Zo werkt het niet.
Ook niet als het alleen om de sex gaat.

Ik vraag me ook oprecht af voor welke man die tactiek werkt?
Als jij er veel succes mee hebt, dan hoor ik het graag van jou, want dan ligt het aan mij. Ben jij een man die begrijpt wat ik bedoel?
Snap jij dat het zo niet werkt voor een vrouw?
Dan ben ik op zoek naar jou, het zal je woest aantrekkelijk voor mij maken, want hoe de mannen denken, is echt een afknapper voor mij.

Foto's van Bea

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Bea? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Bea!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van HeterdanPetra

HeterdanPetra

Foto van 121_benth

121_benth

Foto van Otje9

Otje9

Foto van LekkereScheur

LekkereScheur

Foto van Beria_Ketsen

Beria_Ketsen

Foto van IvyySs

IvyySs

Foto van FloorFlirt

FloorFlirt

Foto van Ronia

Ronia

Foto van Doretta

Doretta

Foto van Stoeipoes

Stoeipoes

Foto van DrCeleste

DrCeleste

Foto van Arina1975

Arina1975

Foto van Alexa

Alexa

Foto van Wilde Meid

Wilde Meid

Foto van Angelique3x

Angelique3x

Foto van LeelouREADY

LeelouREADY

Foto van The1kingorqueen

The1kingorqueen

Foto van l0vebird

l0vebird

Foto van Billy

Billy

Foto van EsteeBABE

EsteeBABE

Foto van Lanisha

Lanisha

Foto van Jennaspel

jennaspel

Foto van XxXPoesXxX

XxXPoesXxX

Foto van Winette

Winette

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!